5 סיבות טובות לנסות טיפול אוסטיאופתיה

תוכן עניינים

שמעת טיפה על דבר שנקרא אוסטיאופתיה אך עדיין עומדת בראשך התלבטות האם כדאי להתנסות בשיטה? הנה מספר סיבות שאולי יעזרו לך לקבל החלטה…

1. 100% טבעי וללא תופעות לוואי.
במילים אחרות, אין לך יותר מידי מה להפסיד מלנסות שיטת טיפול זו, במקרה הטוב תרוויח. טיפול אוסטיאופתיה נעשה באמצעות מגע יד בלבד ולכן הוא נחשב לטיפול טבעי אשר מתאים לכל אדם שרוצה לקבל טיפול. אוסטיאופתיה היא שיטה בטוחה ומתאימה לתינוקות, לנשים בהיריון, לגברים, לנשים, פשוט לכולם!

2. טיפול אמיתי בבעיה.
על מנת להתחיל טיפול אוסטאופתיה יש ראשית לעבור אבחון מעמיק שמטרתו לעזור לאוסטאופט להבין מה בעצם הבעיה. במקרים רבים אנו חווים בעיקר סימפטומים של בעיות גופניות ולכן איננו מעניקים את הטיפול המתאים, מסיבה זו הבעיה למעשה לא נפתרת ופשוט חוזרת על עצמה. על ידי הבנה אמיתית של מקור הבעיה יכול המטפל להתאים את סוג הטיפול תוך מיקוד במתן פיתרון לשורש הבעיה.

3. משפר את איכות החיים של אלפי אנשים בעולם.
גם אם זו הפעם הראשונה שאתה שומע על שיטת הטיפול אוסטיאופתיה, מדובר בשיטה וותיקה שעושה את דרכה במקומות רבים בעולם על ידי אין ספור מטפלים אשר עברו הכשרה מקצועית ארוכה המבוססת על שנים של לימוד.

4. כי מגיע לך להרגיש טוב!
במקרים רבים אנו נוטים לקחת את עצמנו כמובן מאליו ולסחוב בעיות פתירות למשך תקופת זמן ארוכה. אדם שאוהב את עצמו צריך לדאוג בצורה הטובה ביותר לבריאותו, למה לוותר על איכות חיים טובה יותר ולהתפשר בחצי איכות חיים?!
הגיע הזמן לקחת אחריות, קבע עוד היום פגישה עם אוסטאופט מומחה ושפר את איכות החיים שלך.

5. טיפול נוח ולא פולשני.
בעוד קיימות שיטות טיפול אשר לא לכל אחד נוח לבצע, טיפול אוסטיאופתיה הוא טיפול נוח אשר לא דורש מהמטופל להתפשט. מומלץ להגיע לטיפול בבגדים נוחים ופשוט ליהנות מהטיפול…

אם אתם מחפשים אוסטאופט באזור הדרום, אתם מוזמנים לפגישת אבחון חינם באוסטאופתיק קליניק בבאר שבע.

רוצה לקבוע פגישת אבחון חינם >>

אולי יעניין אותך גם:

טיפול טבעי לכאב

טכנולוגיית IDD - טיפול בטוח ויעיל לכאבי גב ובעיות עמוד שדרה כולל פריצות דיסק / בלט דיסק!

דילוג לתוכן