10 דברים שלא ידעת על שיטת הטיפול אוסטיאופתיה

תוכן עניינים

1. מגע יד בלבד.
טיפול אוסטיאופתיה מתבצע בעזרת ידיו של המטפל בלבד ללא כל עזרים ושמנים. לכן טיפול זה נחשב עובדות אוסטיאופתיה ל-100% טבעי.

2. מתאים ממש לכולם.
הטיפול מתאים לתינוקות קטנים, ילדים, נשים, גברים, מבוגרים, קשישים ואפילו נשים בהיריון.

3. ללא תופעות לוואי.
אוסטיאופתיה נחשבת לשיטת טיפול בטוחה מאוד ואינה גורמת לתופעות לוואי לאחר הטיפול. בנקודה זו כדאי לציין כי כמו שתהליכי טיפול אחרים, לפעמים הגוף מגיב בראקציה המהווה חלק טבעי מתהליך הריפוי של הגוף.

4. עוזרת לאנשים בכל העולם.
גם אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על טיפול זה, האוסטיאופתיה עוזרת לאין ספור אנשים בעולם כבר מסוף המאה ה-19. היום תוכלו למצוא טיפול זה במקומות רבים ברחבי העולם.

5. התפתחה בארצות הברית.
שיטה זו התפתחה בארצות הברית על ידי אנדרו סטיל אשר שיתף אותה עם אחרים והעביר את הידע שלו למטפלים נוספים במטרה לעזור לכמה שיותר אנשים להרגיש טוב יותר.

6. יעילה עבור מגוון רחב של בעיות.
אוסטאופתיה הוכיחה את יעילותה במקרים רבים כגון: בעיות בעמוד השדרה, פריצת דיסק, בעיות במפרקים השונים של הגוף, כאבי ראש, בעיות יציבה והרשימה עוד ארוכה…

7. המטפל נקרא אוסטאופט.
אתם בטח מכירים את הכירופרקט, ואת המסאז'יסט אך אדם שעבר הכשרה מקצועית בתחום האוסטיאופתיה נקרא בשפה המקצועית אוסטאופט. כדי להיות אוסטאופט יש לעבור הכשרה מקצועית בת מספר שנים הכוללת הכרת שיטת הטיפול ומקצועות נוספים כמו אנטומיה ופיזיולוגיה של גוף האדם.

8. אפשר להרגיש בנוח.
ברוב המקרים טיפול אוסטיאופתיה נעשה בלבוש מלא על גבי מיטת טיפולים נוחה, מומלץ להגיע בבגדים נוחים וגמישים.

9. קודם כל אבחון.
לפני שהאוסטאופט מגיע לשלב הטיפול עליו לבצע אבחון מקצועי במטרה לזהות את מקור הבעיה שגורמת לכם לכאב. ברוב במקרים הכאבים שאנו חווים הם רק סימפטומים ולא בהכרח משקפים את מקור הכאב, לאחר מציאת הבעיה יכול המטפל להעניק טיפול ממוקד ויעיל באזור שדורש באמת איזון ועל ידי כך לטפל באמת במקור הכאב.

10. מטופלים משטפים על הקלה מהירה בכאב.
ישנם לא מעט עדויות של מטופלים המתארות כי מטופלים חווים הקלה יחסית מהירה בכאב שחשים כבר בסוף הטיפול הראשון. חשוב לציין כי אין מדובר בנוסחת קסמים ובמידה ומדובר בבעיה המלווה אתכם שנים ארוכות יידרש תהליך טיפול ארוך יותר. ברוב המקרים כבר תוך מספר טיפולים בלבד ניתן להרגיש הקלה ברמה כזו או אחרת.

אולי יעניין אותך גם:

טיפול טבעי לכאב

טכנולוגיית IDD - טיפול בטוח ויעיל לכאבי גב ובעיות עמוד שדרה כולל פריצות דיסק / בלט דיסק!

דילוג לתוכן