פתרון לכאב

תוכן עניינים

מהי אוסטאופתיה 

אוסטאופתיה היא טיפול ידני לבעיית שרירים, גידים ומרפקים. אוסטאופתיה נחשבת לרפואה משלימה בה מנסים לאבחן את מקור הכאב באמצעות טיפולים שנערכים בעזרת הידיים בלבד באיברים מסוימים. לקראת טיפול אוסטאופתיה עליכם לוודא כי המטפל קיבל הסמכה בתחום.

שיטות טיפול הנ"ל מסייעת באבחון והקלה על כאבים שונים בגוף, ברצועות, במפרקים, העבים והשרירים. אוסטאופת מאבחן את האיברים שגורמים לכאבים באמצעות מבנה השרירים והמפרקים שבגוף. במידה והנכם סובלים מכאבים בכתף, כאבי גב, כאבי בטן, כאבי ראש או דלקות כאלו ואחרות מומלץ לפנות לאוסטאופת לאבחון.

פתרון לכאבים בכתף

בשנים האחרונות גברה המודעות של הסובלים מכאבי כתפיים בעקבות טיפולים מוצלחים של אוסטאופתים ברחבי המדינה. הטיפול מתאים לכלל הגילאים ואינו כרוך בסיכון. הטיפול מתבצע באופן עדין במיוחד על מיטת טיפולים מיוחדת כאשר המטופל לבוש בבגדים נוחים ורפויים.

אופן הטיפול באמצעות שיטת אוסטאופתיה מתבצע באמצעות לחיצות, מתיחות והנעת המפרקים של המטופל, הטיפול באמצעות לחץ ידני עדין נקרא גם טיפול קרניו סקראל, מערכת קרניו סקראל כוללת את עצמות הקרניום ומשפיעה על איברים שונים בגוף האדם. לאחר אבחון האיברים שגורמים לכאבים, המטרה היא להגביר את התנועה באזורים הפגועים ולמעשה "לשמן" אותם בכדי להקל על הכאב. גישת האוסטאופתיה מאמינה כי "הגוף עשוי לרפא את עצמו" באמצעות שימוש נכון במערכת השרירים של הגוף.

איגור - אוסטאופתיק קליניק

טיפול אצל אוסטאופת יכל להתבצע במתכונת חד פעמית או במתכונת סדרת טיפולים. על האוסטאופת לאבחן את האיברים הפגועים ולבצע מתיחות ולעודד תנועתיות בקרב האיברים הללו.

הטיפול נפוץ במיוחד לפציעות ספורט ופגיעות כתף. האוסטאופתיה עשויה לתת מענה לאותם אנשים שהרפואה אינה מוצאת פתרון וטיפול למקור הכאב שלהם. הטיפול הוא טבעי ועשוי לשפר את חייהם של הסובלים מכאבים.

טיפול טבעי בכאבי כתף

סובלים מכאבים בכתף? חוששים מניתוחים? אנו מזמינים אתכם לטיפול טבעי בשיטת אוסטאופתיה שריפא אלפי סובלים שלא מצאו פתרונות רפואיים שונים במהלך השנים. תהליך אבחון מקצועי ואופן פעולה טבעית (באמצעות טיפול במקור הבעיה )המתאימה לכלל הגילאים עשוי להפיג את הכאבים באופן מהיר ושפר את חייכם באופן ניכר. אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו, השאירו פרטים או התקשרו והפסיקו לסבול מהכאבים.

אולי יעניין אותך גם:

טיפול טבעי לכאב

טכנולוגיית IDD - טיפול בטוח ויעיל לכאבי גב ובעיות עמוד שדרה כולל פריצות דיסק / בלט דיסק!

דילוג לתוכן