לקוחות ממליצים

אני כותב את המכתב הזה כדי להגיד תודה לאיגור שעזר לי מאוד עם כאבי צוואר שהיו לי. אני סבלתי מכאבים בצוואר תקופה ארוכה. עברתי 10 טיפולי פיזותרפיה, הכאב קצת פחת אך חזר כשהספקתי את הטיפולים. פניתי לאוסטאופט עם חששות שאקבל אותה תוצאה, אך להפתעתי כבר לאחר 2 טיפולים בלבד הרגשתי שיפור משמעותי. עשיתי 4 טיפולים נוספים ולשמחתי הכאב עבר.
אנדרי נסייב
בן 44
אני פניתי לאיגור בעקבות המלצה מחברה שלי שעברה טיפול אוסטאופתי אצלו עם כאבים בכתף. גם אני סבלתי מכאבים בכתף שמאל. הכאב התחיל לפני שנה, היה לי קשה להזיז את היד וזה השפיע על אורך החיים שלי בכך שבקושי הצלחתי לנקות ולבשל. התחלתי טיפול אצל איגור, אחרי 4 טיפולים כבר הרגשתי הקלה משמעותית בכאב ותנועת היד השתפרה מאוד. לאחר 8 טיפולים הכאב כמעט נעלם והיד כבר זזה כמעט ללא הגבלה. אפשר להגיד שנולדתי מחדש, תודה רבה לאוסטאופט איגור שעזר לי לשכוח מהכאב...
דניאלה ח.
בת 58
אני נהג משאית וסבלתי מפריצת דיסק במשך 3 שנים. היו לי כאבים בגב התחתון שהקרינו לרגל שמאל. עברתי אורטופד שהסביר לי על פריצת הדיסק והמליץ לי על ניתוח. החלטתי להירשם לתור לניתוח ולאחר 7 חודשי המתנה שמעתי מרופא המשפחה שלי על שיטת טיפול חדשה שנקראת "אוסטאופתיה", כך הגעתי לאוסטאופט איגור. חשוב להדגיש שכבר בשלב של בדיקה ואבחון הבנתי שיש לי עסק עם איש מקצועי ואחראי. הוא הסביר לי בשפה שלי על הבעיה שלי ועל אופן הטיפול. סה"כ עשיתי 9 טיפולים אצל איגור, אחרי 7 טיפולים ביטלתי את התור לניתוח. הגרשתי בעננים, אין כאב. היום אני הולך לטיפול מונע פעם בחודש - חודשיים לשמור שלא יחזור הכאב. תודה איגור.
חיים נ
בן 34
איגור עזר לי מאוד עם כאבי גב שהיו לי בזמן ההריון. אני פחדתי שטיפול אגרסיבי יכול להזיק לעובר, אך טיפול אוסטאופתי שאיגור עשה לי היה עדין ומקצועי. כבר לאחר טיפול ראשון הרגשתי הקלה בכאבים וגם תחושת ביטחון שאני "בידיים טובות". ביקרתי אצל איגור 10 פעמים במהלך ההריון, עבר לי בקלות ולפני חודשיים במזל נולד לי בן בריא. ממליצה בחום על טיפול אוסטאותי, תודה רבה איגור.
דפנה ו.
בת 28
איגור הוא אוסטאופת מקצועי מאוד. באתי עליו עם בעיות גב קשות. בתקופה הראשונה הטיפולים היו מאוד אינטנסיביים ולאט לאט עברנו לטיפולי תחזוקה בהתאם לצורך. בנוסף למקצועיות יגור קשוב מאוד למטופל ויחד איתו מצליח להגיע לתוצאות טובות. ממליצה עליו בחום.
לוספינה אברהם
לאחר כמה שנים של כאבים כרוניים, הגעתי למקום הנכון. חוויה מעולה, כבר מהטיפולים הראשונים רואים ומרגישים תוצאות! מומלץ בחום!!
דניאל דדשב
סופר מקצוען, קשוב לצרכי המטופל, תוצאות מדהימות בזמן קצר. ממליצה בחום!
דנה גלברד
איגור מטפל מקצועי, נעים ופשוט קוסם! הציל את הגב שלי אחרי שניסיתי ממש הכל.. מומלץ בחום
ספיר ברילן
מאוד מקצועי! ממליצה!
אריקה למפרט