כאבי ראש

ידעת? כאבי ראש הם אחד מהבעיות הכי שכיחות  ונחשבת לתלונה די נפוצה בקרב גברים, נשים, ילדים ומבוגרים. כאבים אלו יכולים להיגרם מסיבות שונות ומגוונות ולכן אנשים שונים סובלים מרמות שונות של כאב בתדירות משתנה…

כאבי ראש משבשים את חייכם?

מי שסובל מכאבי ראש יכול להבין את רמת הקושי שבניהול חיים מאוזנים תוך אי וודאות מתי בפעם הבאה הכאב יתחיל ופשוט ישבש את שגרת היום פעם נוספת. ניתן להגיד כי כאבי ראש כרוניים משפיעים על אנשים רבים ברחבי העולם ופוגעים באיכות חייהם.

  • מיגרנה – היא אחת התופעות הכי מוכרות בהקשר של כאבי ראש, היא מתבטאת בכאבים המורגשים לרוב רק בחצי מהראש באזור המצח והעין אך יש כאלו אשר מרגישים את הכאב בראש כולו. מיגרנה מגיעה ללא הכנה מוקדמת ותוך פרק זמן קצר היא פשוט תוקפת בעוצמה וכמעט בלתי אפשרי להמשיך את הפעילות ויש צורך במנוחה. במקרים רבים החולה מרגיש בחילה אשר ממשיכה להקאות. אורך המיגרנה ועוצמתה משתנים מאדם לאדם וכך גם כך התדירות שהיא מגיעה.
  • כאב ראש עונתי – ישנם אנשים אשר סובלים מכאבי ראש כרוניים בעיקר בעונה מסוימת בעוד בשאר העונות לא. לדוג', אנשים שימים ממש חמים גורמים להם לכאבי ראש באופן די עקבי.
  • כאב ראש לוחץ – מדובר בבעיה הכי נפוצה שמדברים על כאבי ראש, ככל הנראה כאבים אלו קורים עקב מתח בשרירי הקרקפת ולחץ הכאב לרוב מתבטא בהרגשה שלוחצים לנו על הראש.
  • ועוד…

כאבים בראש – איך מטפלים?

כאבי ראש יכולים להשפיע על אזורים שונים בגוף ולא תמיד נגרמות מבעיה שקשורה דווקא בראש, לכן אין תשובה חד משמעית לשאלה זו. הנה בכל זאת מספר טיפים שיכולים לעזור. כאבי ראש יכולים להיגרם בעקבות מכה, כמחלה כרונית, אורח חיים לא בריא ועוד…

פחות סטרס – נכון ששיגרת החיים לפעמים יכולה להיות לחוצה אך לחץ אינו משרת אינו מטרה, ברוב המקרים הוא בעיקר מזיק. נסו באופן מודע להילחץ פחות ולשמור את עצמכם רגועים יותר, פחות לחץ בהחלט יכול לסייע בהפחתת כאבי הראש.

שתייה מרובה של מים – יכולה גם כן לסייע בהפחתת כאבי ראש, ישנם אנשים רגישים אשר טיפה חום ושמש כבר יוצרים השפעה. נסו לאמץ הרגל לשתות כמה שיותר, בדגש על מים.

כדורים נגד כאב ראש – היא אופציה שרבים נוטים להשתמש בה, ההמלצה שלי היא לחפש אחר שיטות טיפול טבעיות יותר אשר לא פוגעות בגוף באותו עת שהם מועילות. שתיית כדורים גם אינה פותרת את הבעיה אלא רק מסייעת בשעת הצורך.

פתרונות טבעיים – בעידן בו רפואה המשלימה מספקת מענה גדול יותר מידי שנה מומלץ לבדוק אודות אלטרנטיבות אשר יכולות להציע לכם טיפול אשר יפחית משמעותית ואפילו יטפל בבעיה ללא צורך בשתיית כדורים.

אוסטאופתיה הוכיחה את יעילותה גם במקרים של כאבי ראש, באמצעות טיפול ממוקד במקור הבעיה ניתן לסייע לגוף להתגבר על הכאב תוך שימוש בשיטה טבעית לחלוטין!

טיפול טבעי לכאב

טכנולוגיית IDD - טיפול בטוח ויעיל לכאבי גב ובעיות עמוד שדרה כולל פריצות דיסק / בלט דיסק!

דילוג לתוכן