כאבי צוואר

נגן וידאו

אם הנכם סובלים מכאבי צוואר אתם בטח מבינים כיצד אזור אחד בגוף יכול לשבש שגרת חיים שלמה. כאבי צוואר הם מטרד לא קטן אשר עלול לפגוע באיכות החיים בקלות הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית.

ברוב המקרים אנשים סובלים מכאבים בצוואר אופן זמני כאירוע שפשוט חולף אך כמובן, ישנם גם מקרים של כאבי צוואר כרונים אשר דורשים תהליך טיפול רציני יותר.

הסרטון מציג בפניכם כיצד אוסטאופט יכול לעזור לך להרגיש טוב יותר שמדובר בכאבי צוואר ואילו שיטות טיפול ייחודיות יש לאוסטאופתיה להציע לך. במהלך הטיפול מתמקד המטפל במקור הבעיה במטרה לאזן את המקום ולהיפטר מהכאב. מדובר בשיטת טיפול ייחודית וטבעית ב-100% מאחר ומתבצעת באמצעות מגע יד בלבד.

אם אתם סובלים מכאבי צוואר, הגעתם למקום הנכון… 

סיבות שכיחות לכאבי צוואר:

כתוצאה מהתכווצות של השרירים שתומכים בעמוד השדרה שבאזור הצוואר. זה יכול לקרות כתוצאה מלחץ נפשי, מכה באזור או תנועה חדה לא נכונה עם הצוואר.

פריצה של סחוס בין החוליות שבצוואר היא בעיה שכיחה שדורשת טיפול. לרוב פריצות אלו מקרינות על אזורים נוספים כמו הכתפיים, הידיים ואפילו הרגלים. הדבר קורה מאחר ומדובר באזור עם עצבים…

ישיבה לא נכונה באופן קבוע יגדילו את הסיכויים שתסבלו מכאבי צוואר. האופן שבו אתם רגילים להתנהל בזמן הישיבה במשרד וברכב כאורך קבע ישפיעו באופן ישיר על כאבים בצוואר או באזורים אחרים בגוף.

כל סוג של תאונה המובילה למכה חזקה בצוואר יכולה לגרום לכאבים לטווח הקצר והארוך, במקרים כאלו יותר ממומלץ להתייעץ עם אדם שעוסק ברפואה על מנת לטפל בבעיה בהקדם.

ישנם סיבות נוספות…

מציעים לך טיפול טבעי

שיטת טיפול אוסטיאופתיה מאפשרת לאוסטאופט לסייע לך עם הכאבים באמצעות שימוש בידיו בלבד… המטפל בקיא בתחומים רבים ביניהם אנטומיה וביו מכאניקה של גוף האדם ולכן יודע כיצד להתאים שיטת טיפול יעילה עבור כל בעיה באופן אישי מול המטופל…

להיפטר מכאבי צוואר אחת ולתמיד…!

ובכן, שיפור משמעותי באיכות החיים ידרוש ממך תהליך מסוים. מצד אחד שינוי של הרגלים לכיוון אורך חיים בריא ומאוזן יותר ומצד שני מתן מענה לכאב הקיים. עומדות לרשותם דרכים רבות ומגוונות להקלה בכאבי צוואר, אנו ממליצים לך לבחור בשיטות טבעיות ולא למהר להכניס לגוף כימיקלים שנותנים מענה רגעי…

רוצה להתנסות בשיטות טיפול טבעית ב-100% וללא תופעות לוואי שתשפר את  איכות החיים שלך?
הגיע הזמן להיפטר מכאבי הצוואר אחת ולתמיד!  

4 טיפים להקלה בכאבי צוואר:

1. תמיכה לצוואר בזמן השינה.
מאחר ואנו מבלים שליש מחיינו בשינה, זה המקום הראשון שכדאי לבצע בו שינוי. על מנת לספק לצוואר את התנאים הטובים ביותר בזמן השינה תוכלו למצוא מגוון כריות ייחודיות אשר מעניקות תמיכה טובה יותר לצוואר ולכל אזור העורף בזמן השינה… תמיכה זו תעניק לצוואר תנוחה טובה יותר בזמן השינה ויכולה לסייע ולהקל על כאבי הצוואר.

2. למדו ל-ה-י-ר-ג-ע…
אחת הסיבות העיקריות שגורמות לשרירים להתכווץ ו”להיתפס” היא מתח נפשי. בזמן שאנו במתח נפשי שרירי הגוף שלנו מתכווצים ובכך גודל הסיכוי שיתפסו שרירי הגב העליון והצוואר… נסו לאמץ זמן קבוע ביום בו תעסקו בהפגת מתח נפשי בכל דרך שמרגיעה אתכם. מספר דקות ביום יכולות לשפר את איכות חייכם.

3. עשו פעילות גופנית.

שלבו מעט ספורט לחייכם וחזקו את שרירי הגב ושרירים נוספים בגוף. ככל שהשריר חזק יוכל, הוא יכול לעמוד ביותר עומס. במילים אחרות, שרירים חזקים יותר יקלו על הכאבים באופן קבוע וישפרו פלאים את איכות החיים שלכם.

4. ישיבה נכונה.
שגרת החיים מאלצת רבים לשבת שעות ממושכות על משרד מול מחשב, בנסיעה במונית, בזמן הנהיגה וכד’.
חשוב לדאוג לאמץ הרגלים בריאים ומאוזנים עבור הצוואר על מנת להימנע מכאבי צוואר באופן קבוע. חשוב לוודא כי אתם יושבים בצורה מאוזנת כאשר הצוואר זקוף וישר, טיפ נוסף הוא לתת עוד תמיכה לאזור הגב התחתון אשר מסייע ביציבה טובה יותר בזמן הישיבה.  לאלו מימכם שנאלצים לשבת שעות ארוכות, כדאי מדי פעם להתרענן עם איזו הפסקה של מתיחת השרירים…

טיפול טבעי לכאב

טכנולוגיית IDD - טיפול בטוח ויעיל לכאבי גב ובעיות עמוד שדרה כולל פריצות דיסק / בלט דיסק!

דילוג לתוכן