על כאבים בכתף…

שמדברים על כאבים בכתף מדברים על אחת הבעיות הכי שכיחות שבגללן פונים לרופא בהקשר להגבלי תנועה. אל אף שמדובר בחלק בגוף שלא נושא את משקל הגוף, כאבים בכתפיים יכולים בהחלט לשבש ולגרוע מאיכות החיים…

טיפול אוסטיאופתיה וכאבים בכתף

אוסטיאופתיה מציעה לך מגוון שיטות טיפול שנמצאו כיעילות עבור כאבים בכתף. בסרטון תוכלו להיחשף לשיטה יעילה ופופולרית בקרב מטפלים רבים ביניהם אוסטיאופטים וכירופרקטים בכל העולם. השיטה מאפשרת שחרור של הכתף והורדת הלחץ במפרק הכתף, על ידי כך ניתן להרגיש הקלה משמעותית בכאבים והגדלת של טווח התנועה…
כבר לאחר הטיפול הראשון תוכלו להרגיל הקלה בכאבים, לרוב לאחר מספר טיפולים מורגש הקלה משמעותית ושיפור אורח החיים של המטופל.

סיבות עיקריות לכאבי כפתיים:כאבי כתפיים

 1. דלקת בכתף.
  לרוב מתבטא בכאבים עזים בכתף ונפיחות באזור. דלקת בכתף יכולה לקרות כתוצאה מפעילות מאומצת מידי, מכה חזקה, מחלות ניווניות ועוד…
 2. פריקה של הכתף.
  קורה בעיקר כתוצאה מפגיעה ישירה ברצועות והשרירים של מפרק הכתף. במקרה של פריקת כתף, פנו לבית החולים ואל תנסו להחזיר אותה למקום בעצמכם!
 3. חוסר פעילות גופנית.
  חשוב לבצע פעילות גופנית על מנת לחזק את השרירים השונים כך שיהיו חזקים לשאת יותר לחץ ועל ידי כך להימנע מכאבים במקרים רבים.
 4. חוסר איזון במבנה הגוף.
  מקרים בהם יש חוסר איזון בגוף כגון ידיים או רגליים לא שוות באורכן עלול לגרום לכאבים בכתף באופן חוזר.
 5. ועוד…

טיפים להקלה על כאבי כתפיים…

– שימוש בנעליים פיזיולוגיות יכולות לעזור מאחר והן מותאמות למבנה הגוף ועוזרות בהפחתת הכאבים ושיפור היציבה של הגוף.

– הימנעו מהרמה של משקל לגובה. פעולה זו יוצרת עומס על הכתף ועלולה לגרום לכאבים נוספים.

– עשו פעילות גופנית. אורך חיים בריא דורש פעילות גופנית מסיבות רבות, במקרה הזה חיזוק השרירים הנכונים יכול לגרום להפחתה בכאב ולשיפור באורך החיים.

– תמיד עדיף טיפול טבעי. לפני שאתם ממהרים להתרגל לכדורים להקלה בכאבים זכרו כי עומדות לרשותם לא מעט דרכים טבעיות להתמודד עם הכאב.

– במצב של כאב בכתף, פנו לאבחון. רק מישהו מומחה ידע באמת מהי מקורה של הבעיה ומה חומרתה. שמדובר בבריאות תמיד מומלץ לטפל מיידית ולא לחכות שהכאב יגדל.

רוצה להתנסות בשיטה ייחודית וטבעית שעוזרת לאלפי אנשים בעולם במקרה של כאבים בכתף?
כל מה שרצית לדעת על אוסטיאופתיה >>